Field Sales Engineer (m/v)

Isotron Systems is succesvol actief in de Benelux op het gebied van de verkoop en advisering van technische apparatuur en systemen voor de proces- en de industriële automatisering. Vanuit onze vestigingen in ’s-Hertogenbosch (NED) en Willebroek (BEL) werken wij met een enthousiast team in een informele no-nonsense organisatie met professionals die verantwoordelijkheid nemen voor hun werkzaamheden. Voor onze vestiging in Nederland zijn wij op zoek naar iemand voor de volgende functie:

FIELD SALES ENGINEER (m/v)

Functieomschrijving:
De belangrijkste taken in de functie van Field Sales Engineer zijn acquisitie bij en het beheren en uitbouwen van bestaande en nieuwe klanten. In samenwerking met een team van productmanagers, technische support engineers, marketing en office sales engineers ben je verantwoordelijk voor je eigen verkoopbudget in een toegewezen rayon. Je brengt klantinformatie in kaart om tot een optimale marktbewerking te komen. Je bent verantwoordelijk voor een uitstekende klantrelatie door de klantbehoefte op een goede manier om te zetten in de producten en diensten van Isotron Systems. Je draagt zorg voor de aan te bieden offertes, voert onderhandelingen en je handelt proactief zowel intern als naar de klant.


Wij vragen:

  • HBO werk- en denkniveau;
  • In het bezit zijn van rijbewijs B;
  • Minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie;
  • Technische kennis industriële besturingen: We werken in een technische markt. Vanzelfsprekend heb je technische kennis en ervaring in deze richting nodig. Onze klanten verwachten iemand die 6 van 10 vragen direct kan beantwoorden dan wel een richting kan geven al dan niet i.s.m. collega’s intern.
  • Commercieel inzicht en drive: Je moet producten weten te verkopen en kansen zien op onze markten. Je moet dus in staat zijn nieuwe klanten te werven en de bestaande te behouden. Je overziet de financiële consequenties van beslissingen en kan goed onderhandelen. Je wilt winnen.
  • Communicatief en analytisch vermogen: Je moet goed kunnen praten met en luisteren naar klanten (management, inkoop, en technici) om helderheid te kunnen krijgen over hun eisen, wensen en specificaties. Daarnaast moet je kunnen adviseren en overtuigen. Je beschikt over goede schriftelijke en mondelinge voldoende vaardigheden en kan onze oplossingen helder presenteren aan de klant.
  • Samenwerking: Juist in de samenwerking met de klant kom je tot overeenstemming over de eisen, wensen en het beschikbare budget en haalbaarheid. Daarnaast werk je samen met de productmanagers, de technical support engineers en de binnendienst verkopers van ons bedrijf om zodoende de oplossing in overeenstemming met de wens van de klant te krijgen.
  • Creativiteit/ondernemend: Verschillende problemen vragen om verschillende antwoorden. Je moet creatief en proactief zijn in het bedenken wat de beste oplossing is voor een klant. Soms moet je een omweg verzinnen om iets voor elkaar te krijgen wat eerder niet mogelijk leek.
  • Energiek, doortastend en betrouwbaar: Je blijft enthousiasme en kracht uitstralen en je pakt door.


Wij bieden:

  • Zelfstandigheid en dus vrijheid, in een verantwoordelijke en interessante functie binnen een jong, enthousiast team van een succesvol no-nonsense bedrijf;
  • goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden;
  • een uitdagende en zelfstandige functie;
  • open, directe en prettige werksfeer;
  • in- en externe begeleiding en opleiding.

Geïnteresseerd?
Ben je enthousiast geworden over de functie en ons bedrijf?  Stuur dan je CV en motivatie naar Ron van Lith via email: rli@isotron.eu of neem bij eventuele vragen contact met ons op.

'Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld'

Nieuws

Commercieel medewerker binnendienst (m/v)

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Commercieel medewerker binnendienst (m/v) Isotron Systems, gevestigd in ’s-...

Lees meer

Zo krachtig waren barcodereaders nog nooit!

De nieuwe Cognex DataMan 470 Barcodereaders zijn niet meer weg te denken uit de productie en logistieke processen in deze tijd. Maar de...

Lees meer

Medewerker Technical Support Engineering (m/...

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Medewerker Technical Support Engineering (m/v) ('s-Hertogenbosch, 20 uur per week...

Lees meer

Field Sales Engineer (m/v)

Isotron Systems is succesvol actief in de Benelux op het gebied van de verkoop en advisering van technische apparatuur en systemen voor de proces- en...

Lees meer

Nieuwe calorimetrische luchtstromingsmonitor...

De luchtstroomsnelheid is een belangrijke parameter in ventilatiesystemen en moet worden geregistreerd door sensoren die geschikt zijn voor de...

Lees meer

Multifunctionele regelaar met PLC-...

De nieuwe KS98-2: Automation made easy conform Industrie 4.0 De KS98-2 regelaar is de nieuwste procesregelaar van PMA. Deze regelaar is...

Lees meer