Multifunctionele regelaar met PLC-functionaliteiten

De nieuwe KS98-2: Automation made easy conform Industrie 4.0

De KS98-2 regelaar is de nieuwste procesregelaar van PMA. Deze regelaar is multifunctioneel en biedt een combinatie van functies aan: eenvoudige tot gecompliceerde PID-regelingen, procesbewaking, sequentiële besturing, dataloggen en alarmafhandeling. De gebruiksvriendelijke interface voor het configureren en bedienen van uw proces maakt dit de waardige opvolger van de KS98-1 en de KS98+ regelaars.

Modulair

De regelaar heeft een compacte behuizing met een ¼-DIN-formaat. De KS98-2 is volledig aan te passen naar de vereisten van uw betreffende applicaties en beschikt daarvoor over maar liefst 12 interne I/O-modules. . Hij is uitermate geschikt voor het vervangen van meerdere oude regelaars of het maken van een compleet nieuwe procesbesturing. De unit is toegespitst op het nauwkeurig meten naar de standaarden van de procesindustrie. De I/O-modules ondersteunen een breed pakket aan sensoren en zijn onderling galvanisch geïsoleerd. Voor de meeste applicaties zijn daardoor extra signaal omvormers of galvanische signaal versterkers niet nodig. De I/O modules zijn modulair inzetbaar. Dit houdt in dat een module eenvoudig toegevoegd kan worden indien dat gewenst is. Door de datalog functie en de geïntegreerde ethernet aansluiting is deze unit Industrie 4.0 compliant.

Human interface

De KS98-2 beschikt over een 320x240 pixel TFT kleurenscherm (3,5-inch). De kleuren kunnen naar wens worden aangepast. Zo kan eenvoudig een dag en een nachtstand worden gecreëerd. Daarnaast kunnen ook een opstart logo en een bedrijfslogo worden toegevoegd. Met eenvoudige iconen kunnen de toestand van de regeling of een alarm worden getoond. Deze iconen kunnen naar wens worden aangepast. Zo kan met 4 iconen de toestand van uw proces worden weergeven. De KS98-2 komt met standaard displays waarmee men eenvoudig de regelaar kan bedienen en de gewenste meetwaarden kan weergeven.

Gebruiksvriendelijke software

Via de ET/KS98-software is de KS98-2 eenvoudig te configureren. De software beschikt over een uitgebreide bibliotheek van functieblokken die in een grafische omgeving eenvoudig kunnen worden geselecteerd en gecombineerd. Zo kan de gebruiker snel een op maat gemaakte regeling of besturing in elkaar zetten. Tot wel 2.000 functieblokken kunnen worden gecombineerd en tot wel 30 regelkringen kunnen worden beheerd.

Met de PC-simulatie is bovendien goed te controleren hoe de praktijk er uitziet en via de debug mode kan de configuratie gecontroleerd en getest worden. Zo kunnen nog gewenste aanpassingen worden gedaan alvorens deze naar de daadwerkelijke unit te sturen. De configuratie kan via een standaard micro USB-kabel naar de unit worden verstuurd.

Productkenmerken

 • Voorzijde heeft een IP65 beschermingsklasse
 • USB-poort aan de voor- en achterzijde
 • Ondersteunde Protocollen: Ethernet, CANopen
 • Optionele modules voor: RS-485 Modbus, PROFIBUS, PROFINET
 • Dataopslag op SD-kaart
 • Standaard universele analoge input en 2 digitale outputs aanwezig
 • Modulair uitbreidbaar met 12 analoge en digitale in- en uitgangsmodules
 • ​IO uitbreidbaar via PMA RM200 CANbus modules

Voorbeelden van enkele functies

 • Cascaderegelingen
 • Override controle
 • Ratioregelingen

​Bekijk de productpagina of de productspecificaties.

Nieuws

Commercieel medewerker binnendienst (m/v)

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Commercieel medewerker binnendienst (m/v) Isotron Systems, gevestigd in ’s-...

Lees meer

Zo krachtig waren barcodereaders nog nooit!

De nieuwe Cognex DataMan 470 Barcodereaders zijn niet meer weg te denken uit de productie en logistieke processen in deze tijd. Maar de...

Lees meer

Medewerker Technical Support Engineering (m/...

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Medewerker Technical Support Engineering (m/v) ('s-Hertogenbosch, 20 uur per week...

Lees meer

Field Sales Engineer (m/v)

Isotron Systems is succesvol actief in de Benelux op het gebied van de verkoop en advisering van technische apparatuur en systemen voor de proces- en...

Lees meer

Nieuwe calorimetrische luchtstromingsmonitor...

De luchtstroomsnelheid is een belangrijke parameter in ventilatiesystemen en moet worden geregistreerd door sensoren die geschikt zijn voor de...

Lees meer

Multifunctionele regelaar met PLC-...

De nieuwe KS98-2: Automation made easy conform Industrie 4.0 De KS98-2 regelaar is de nieuwste procesregelaar van PMA. Deze regelaar is...

Lees meer