74 resultaten

Advantech - Netwerken: EKI-2525SPI-AE

Industriële 4+1 100FX Unmanaged PoE Switch met single-mode glasvezel en verhoogde bedrijfstemperatuur (-40...°C) en 48Vdc voedingsspanning. PoE poort (4x) en 100FX glasvezel (SC) 48Vdc dual...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2526M-AE

Industriële 4+2 100FX Unmanaged Ethernet switch met multi-mode glasvezel. 12...48Vdc dual redundate voedingsingang relaisuitgang die als Fault Output gebruikt kan worden compacte metalen...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2526PI-AE

Industriële 6-poorts Unmanaged PoE switch met verhoogde bedrijfstemperatuur (-40...75°C) en 48Vdc voedingsspanning. voorzien van PoE (4x) en Ethernet (2x) 12...48Vdc dual redundate ...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2526S-AE

Industriële 4+2 100FX Unmanaged Ethernet switch met single-mode glasvezel. 10/100Base-T(X) Ethernet (x4) SC 100FX glasvezel aansluiting (x2) 12…48Vdc dual redundate voedingsingang...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2528-AE

Industriële 8-poorts Unmanaged Ethernet switch. 10/100Base-T(X) Ethernet (8x) 12…48Vdc dual redundate voedingsingang relaisuitgang die als Fault Output gebruikt kan worden compacte...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2528DI-AE met DNV certificaat

Industriële 8-poorts Unmanaged Ethernet switch met verhoogde bedrijfstemperatuur (-40...75°C) 10/100Base-T(X) Ethernet (x8) 12…48Vdc dual redundate voedingsingang relaisuitgang die als...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2528I-AE

Industriële 8-poorts Unmanaged Ethernet switch met verhoogde bedrijfstemperatuur (-40...75°C) 10/100Base-T(X) Ethernet (x8) 12…48Vdc dual redundate voedingsingang relaisuitgang die als...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2528PAI

Industriële 8-poorts Unmanaged PoE switch met breed temperatuurbereik (-40...75°C) en 24/48Vdc voedingsspanning. PoE (x4) en Ethernet (x4) relaisuitgang die als Fault Output gebruikt kan...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2548I-AE

Industriële 8-poorts Managed Ethernet switch met verhoogde bedrijfstemperatuur (-40...75°C). 10/100Base-T(X) Ethernet (8x) 12...48Vdc dual redundante voedingsingang relaisuitgang die als...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer

Advantech - Netwerken: EKI-2725-BE

Industriële 5-poorts Gigabit Unmanaged Ethernet Switch. 12...48Vdc dual redundate voedingsingang relaisuitgang die als Fault Output gebruikt kan worden compacte metalen behuizing met...
Merk
Advantech - Netwerken
Groep
Industriële communicatie
Lees meer